Ile kosztuje dzierżawa ekspresu do kawy?

Zastanawiasz się nad wypożyczeniem ekspresu do kawy? Coraz popularniejsze rozwiązanie zachwyca miłośników kawy oraz organizatorów najróżniejszych wydarzeń. Świetna opcja, która umożliwia przyrządzenia najlepszych specjałów kawowych dla wielu gości. W zależności od okoliczności, preferencji oraz oczekiwań wybierzesz innych rodzaj ekspresu, którego szeroka oferta na rynku pozwoli z łatwością dobrać idealne urządzenie. Ekspresy do kawy różnią się od siebie wieloma zmiennymi, a ich dobór zależy nie tylko od okazji, lecz również od ilości gości, preferowanych specjałów, wielkości imprezy i wielu, technicznych parametrów, które należy wziąć pod uwagę. Jeżeli nie jesteś zainteresowany kupnem ekspresu, a wyłącznie jego wynajmem, wypożyczalnie ekspresów do kawy z pewnością będą najlepszym rozwiązaniem, a wysokiej jakości oferowane sprzęty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ekspresy do kawy – wypożyczenie

Wynajem ekspresów do kawy to coraz popularniejsza usługa, która wykorzystywana jest przez wielu przedsiębiorców, organizatorów imprez i służąca do zaoferowania najlepszej jakości przysmaków kawowych. Wypożyczenie polega na fachowej pomocy w doborze ekspresu i dobraniu idealnego sprzętu do oczekiwań i innych istotnych kwestii, które pomagają zapewnić dostosowane urządzenie do okoliczności, ilości gości i preferowanych przez nich specjałów kawowych. Rozmaite rodzaje ekspresów do kawy w tym ekspresy przelewowe, automatyczne czy kolbowe sprawiają, że oferta wypożyczalni jest naprawdę szeroka. Profesjonaliści pomagają dobrać idealny ekspres, zwracając uwagę na techniczne parametry, w tym pojemność zbiorników na wodę, maksymalną ilość przygotowywanych filiżanek kawy, a także przedstawiają ilość i rodzaje kawowych napoi.

Ekspresy do kawy – ile kosztuje wynajem?

Wynajem zależy od producenta ekspresu do kawy, z którego urządzenia chcemy skorzystać. Jednak nawet najwyższej jakości marki oferują przystępne ceny za wynajem, który liczy się już od około 60 złotych za dobę. Przy organizowaniu większych wydarzeń to naprawdę duże udogodnienie, gdy nie jesteśmy zdecydowani na kupno własnego ekspresu. Ceny wahają się w zależności od funkcji ekspresu. Najpopularniejsze ekspresy automatyczne do kawy dzielą się na ilość przygotowywanych filiżanek dziennie, rodzaju specjałów kawowych oraz dodatkowych funkcji, takich jak przygotowywanie dwóch kaw jednocześnie.

Ekspresy do kawy – podsumowanie

Jeżeli jesteś zainteresowana/y wynajmem ekspresu do kawy zdecydowanie warto skonsultować się z doradcą wypożyczalni. Jego kompetencje pozwolą pomóc dobrać idealnie pasujący ekspres do kawy do rodzaju okoliczności oraz pod względem dodatkowych funkcji. Co więcej, pomoże uwzględnić nasze możliwości finansowe i zaoferuje najbardziej dostosowany do preferencji ekspres do kawy.

Leasing i wynajem ekspresu do kawy – Cena

Lp. Model ekspresu Cena (zł netto) / dobę
1 Siemens EQ5 Macchiato 28
2 DeLonghi Magnifica 37
3 Kaffit 1601 69
4 Kaffit 2601 69
5 Melitta Barista TS 37
6 Nivona 680 37
7 Nivona 757 37
8 Nivona 778 73
9 Nivona 788 37
10 Nivona 831 37
11 Nivona CafeRomantica 838 69
12 Nivona CafeRomatica 646 37
13 Saeco Incanto Deluxe 37
14 Siemens EQ7 37
15 Siemens Surpresso 37