Wynajem profesjonalnych ekspresów do kawy

 • DeLonghi Cappuccino

  Cena za dobę

  50 zł brutto

  41 zł netto

  Wypożycz mnie

  Szczegóły:

  Ilość kaw dziennie: do 30

  Wymiary: 42 x 24 x 35

  Waga: 11 kg

  Pojemność zbiornika na kawę: 150 g

  Pojemność zbiornika na wodę: 1,4 l

  Specjały kawowe:

  Przeznaczenie: Do biuraDo domu

  Funkcjonalności:

 • Kaffit 2601

  Cena za dobę

  90-120 zł brutto

  73 zł netto

  Wypożycz mnie

  Szczegóły:

  Ilość kaw dziennie: do 200

  Wymiary: 450 x 302 x 590

  Waga: 15 kg

  Pojemność zbiornika na kawę: 1000 g

  Pojemność zbiornika na wodę: 1.8 l

  Specjały kawowe:

  Przeznaczenie: Do biuraDo domuEvent

  Funkcjonalności:

  Możliwość podłączenia pod dodatkowy zbiornik do wody One touch
 • Kaffit 1601

  Cena za dobę

  70-110 zł brutto

  57 zł netto

  Wypożycz mnie

  Szczegóły:

  Ilość kaw dziennie: do 100

  Wymiary: 302 x 450 x 590

  Waga: 13 kg

  Pojemność zbiornika na kawę: 750 g

  Pojemność zbiornika na wodę: 1.8 l

  Specjały kawowe:

  Przeznaczenie: Do biuraDo domuEvent

  Funkcjonalności:

  Możliwość podłączenia pod dodatkowy zbiornik do wody One touch
 • W Wypożyczalni Ekspresów możesz wynająć profesjonalne ekspresy do kawy wielu znanych marek m.in.:  Jura, Melita, Nivona, Gaggia czy Saeco. W ofercie naszej firmy znajdziesz profesjonalne ekspresy do kawy, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz zaserwować najlepszej jakości kawę. Nasza oferta zawiera profesjonalne usługi, które na co dzień wspierają biznesy wielu naszych klientów.

  Wynajem profesjonalnych ekspresów do kawy – dlaczego warto?

  Współpracując z Wypożyczalnią Ekspresów, masz pewność, że wypożyczony sprzęt nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Wysokiej jakości ekspresy do kawy przygotują dla Ciebie doskonałe specjały kawowe. Oferujemy wynajem ekspresów różnych powszechnie cenionych marek m.in.: Melita, Siemens, Nivona, Jura, Sage czy Casadio. Każdy z proponowanych przez nas ekspresów to wysokiej klasy sprzęt, dlatego wybór odpowiedniego modelu powinien zależeć wyłącznie od Twoich osobistych preferencji oraz potrzeb.

  Wybór odpowiedniego modelu ekspresu do kawy powinien być podyktowany preferencjami oraz wydajnością urządzenia. Ekspres do kawy należy dobrać na podstawie spodziewanego dziennego spożycia kawy. Spodziewaną ilość dziennego zapotrzebowania na kawę można oszacować na podstawie ilości osób, które będą korzystać z ekspresu. Wydajność każdego ekspresu do kawy można sprawdzić w zakładce „Dane techniczne”, która znajduje się przy danym modelu.

  Nasze ekspresy do kawy możesz wypożyczyć na dowolny okres, przy czym minimalny czas najmu wynosi 3 dni. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Wystarczy, że wyślesz do nas maila lub skontaktujesz się z nami telefonicznie. Chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania oraz wątpliwości.

  Dlaczego warto wybrać Wypożyczalnię Ekspresów?

  Z naszymi ekspresami do kawy każde wydarzenie nabierze wyjątkowego charakteru. Ekspres do kawy dotrze do Ciebie na zasadzie door-to-door, dlatego nie musisz martwić się o jego transport. W naszej ofercie posiadamy urządzenia renomowanych marek. Znajdziesz tutaj między innymi bogato wyposażone maszyny marki Jura, proste w obsłudze urządzenia z półautomatycznym spieniaczem marki Nivona czy profesjonalne ekspresy kolbowe włoskiej marki Casadio. Nasz zespół odpowie na Twoje pytania w razie wątpliwości, a także pomoże wybrać Ci najlepszy model ekspresu do kawy, który będzie najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb!